Bieg Papieski

30 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Biegu Papieskim organizowanym przez Katolicką Niepubliczną Szkołę Podstawową w Pruszczu Gdańskim. Pomimo upału nasi uczniowie pobiegli rewelacyjnie zdobywając złote i srebrne medale. Na poziomie klas 4 złoty medal Alicja Pater i Jakub Mańka złoty medal, Armi Leszkowski brązowy. Na poziomie klas piątych Zuzanna Trzcińska złoty medal Dorota Waga srebrny, Jeremi Karpiński złoty medal, Ksawier Kotuła srebrny medal, Bartłomiej Ljajić brązowy. Na poziomie klas szóstych Julia Śleszyńska złoty medal Małgorza Brancewicz srebrny medal, Marcel Dofkowski złoty medal, Bartek Tetera srebrny medal. Klasy ósme Oliwier Łaszczych srebrny medal. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.

Barbara Jóźwiak i Paweł Wołosewicz

Data dodania: 2023-06-04 16:09:37