Aktualizacja 27.11.2021r. ! Konkurs plastyczny ''Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie!''

Uczniowie klas I-V Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszczu Gdańskim przystąpili do powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie!”. Konkurs przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-V. Wybrane przez szkolna komisje prace, zostały złożone w Urzędzie Miasta w Pruszczu Gdańskim. Spośród tych prac, komisja konkursowa przyznała następujące wyróżnienia: I miejsce- Maja Pupecka, II miejsce- Jakub Machowski, III miejsce- Agnieszka Piersa, a w drugiej kategorii: II miejsce- Marta Włodarczyk, Julia Kondracka- wyróżnienie. Kaja Lubecka- wyróżnienie.
Praca Mai Pupeckiej z klasy 3b zakwalifikowała się do etapu powiatowego i zostanie przesłana do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim.
Serdecznie dziękujemy za liczny udział w konkursie.
Gratulujemy zwycięzcom.
Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie etapu powiatowego.

Aktualizacja 26.11.2021r.

W dniu 24.11. w Starostwie Powiatowym rozstrzygnęło Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie”! Marian Cichon, Starosta Powiatu Gdańskiego wręczył wszystkim laureatom nagrody rzeczowe. Uczennica klasy 3b Maja Pupecka za swoją pracę otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!

Data dodania: 2021-11-03 15:32:54