8.12 PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Dla Jeżyków było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Zanim maluchy złożyły uroczystą przysięgę musiały cierpliwie doczekać do końca występu. Zaraz po nich ślubowali Rodzice, obiecując dzieciom wsparcie, zaufanie i dużo miłości =)  Oni również spisali się na medal. Następnie Pani Dyrektor Marzena Kotecka za pomocą „czarodziejskiego ołówka"  dokonała uroczystego "Aktu pasowania", a Pani Dyrektor Danuta Kowalska wręczyła dyplomy , książeczki oraz medale od Rady Rodziców.

Po występach był słodki poczęstunek , co bardzo ucieszyło nasze dzielne przedszkolaki :)

Był to wyjątkowy, niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, nauczycieli jak i Rodziców.

Data dodania: 2022-12-09 08:35:44
Data edycji: 2022-12-09 08:36:34