11 LISTOPADA - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

"Dzień 11 listopada jako rocznica odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego i jako dzień po wsze czasy związany z wielkim imieniem Józefa Piłsudskiego, zwycięskiego Wodza Narodu w walkach o wolność Ojczyzny - jest uroczystym Świętem Niepodległości".

Z uwagi na panującą pandemię i obostrzenia uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała charakter niecodzienny gdyż każda klasa obchodziła ją osobno. Dzieci słuchały wierszy i śpiewały pieśni patriotyczne. Wspólnym akcentem natomiast było zaśpiewanie HYMNU POLSKIEGO w tym samym czasie, ale każdy w swoim domu widząc się i słysząc przez łączenie online. Ponadto uczniowie wykonali prace plastyczne upamiętniające ten dzień.

Data dodania: 2021-08-29 01:35:33
Data edycji: 2021-08-29 01:48:13