Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

Wycieczka do Zagrody Wiejskiej w Osicach

Dnia 06.06.2024 r. dzieci z grupy " Liski" pojechały na wycieczkę do Wiejskiej Zagrody w Osicach. Na początku dzieci zapoznały się z zasadami panującymi w zagrodzie. Następnie poznały różne zwierzęta tj. kozy, króliki, owce, osiołki, kucyki, kury i lamy. Dzieci mogły je nakarmić i pogłaskać.

Następnie dzieci miały chwilę relaksu, podczas którego korzystały z placu zabaw, torów przeszkód, hamaków oraz wielkiej piaskownicy. Kolejnym etapemy było przejście na bosaka po ścieżce sensorycznej, w której wysypane były kamyczki, gałązki, szyszki i inne materiały przyrodnicze. Po przejściu przez ścieżkę dzieci mogły rozwijać swoje zdolności poprzez malowanie farbami na folii.

Dalej udaliśmy się wozami na wyprawe przez pola, poznaliśmy różne zboża i dowiedzieliśmy się co z nich otrzymujemy.

To była naprawdę udana wycieczka, która przyniosła dzieciom wiele świetnej zabawy.

Data dodania: 2024-06-11 14:38:05
Data edycji: 2024-06-12 07:49:07