Szkolenie z obsługi klocków LEGO SPIKE PRIME

Dziś 23.11.2022 odbyło się kolejne szkolenie z klocków LEGO. Tym razem nauczyciele również szkolili się pod okiem Pana Bartosza Sobkowiak z Fundacji Ale Nauczanie (https://www.facebook.com/alenauczanie), ale na zestawach LEGO SPIKE PRIME, skierowanych dla starszych klas,  zakupionych w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Szkolenie było bardzo ciekawe przepełnione praktyką i szeregiem rozwiązań, które można wdrożyć na zajęciach z uczniami.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, która ma na celu wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Bardzo dziękujemy Panu Bartkowi za  szkolenie i wiele cennych wskazówek!

Data dodania: 2022-11-23 21:54:37
Data edycji: 2023-02-19 14:47:41