Szkolenie z obsługi klocków LEGO SPIKE ESSENTIAL

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

W ramach projektu Laboratoria Przyszłości Nauczyciele naszej szkoły 22.11.2022 roku uczestniczyli w ciekawym szkoleniu z użytkowania klocków LEGO SPIKE ESSENTIAL. Szkolenie przeprowadził certyfikowany Trener klocków LEGO Pan Bartosz Sobkowiak z Fundacji Ale Nauczanie. Nauczyciele dowiedzieli się o niezbędnych aplikacjach do interdyscyplinarnego wykorzystania klocków, zasobach internetowych oraz mieli możliwość praktycznych ćwiczeń, które mogą przenieść na swoje zajęcia z różnych dziedzin nauki.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, która ma na celu wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Data dodania: 2022-11-22 19:06:10
Data edycji: 2022-11-22 19:13:05