STYPENDIA BURMISTRZA MIASTA PRUSZCZ GDAŃSKI 2022 r

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie,

Informujemy, iż do dnia  30 czerwca 2022 roku należy składać wnioski o przyznanie stypendium Burmistrza Pruszcza Gdańskiego za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe lub artystyczne dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Miasta Pruszcz Gdański, w ramach Pruszczańskiego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. W załączeniu uchwała RM i wzór wniosku.

Poniżej również link na stronę internetową zawierającą wszystkie informacje dot. udzielania stypendium:

Data dodania: 2022-06-02 11:41:55
Data edycji: 2022-06-02 12:46:53