Roboty Photon mają wielką moc nauki

Roboty Photon mają wielką moc nauki. Przekonali się o tym  dziś 13.10.2022  uczniowie klas 6c i 6d, którzy ćwiczyli swoją uwagę i koncentrację oraz umiejętność programowania w języku Scratch razem z robotem Photon na zajęciach z informatyki. Wszystko to jest możliwe dzięki udziałowi naszej szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

Zajęcia odbyły się z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratorium Przyszłości.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, która ma na celu wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Data dodania: 2022-10-13 11:45:39
Data edycji: 2022-10-13 11:50:56