Jednostki długości, lekcja matematyki z wykorzystaniem sprzętu zakupionego z programu Laboratoria Przyszłości .

Dnia 9 listopada 2023 r. uczniowie klasy 4d na lekcji matematyki skorzystali z taśm mierniczych do pomiarów długości. Mierzyli długości i szerokości ławek, zeszytów, podręczników. Zmierzyli się z zamianą jednostek. Monika Stanka-Wójcik
Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, która ma na celu wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Monika Stanka-Wójcik

Data dodania: 2023-11-12 23:31:33