Pomoc dla uchodźców z Ukrainy - czytaj więcej

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GODZINY KONSULTACJI DLA RODZICA/UCZNIA w roku szkolnym 2022- 2023

Harmonogram konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i Imię

     Dzień

Godzina

Miejsce

1.       

Bażak Bernadetta

poniedziałek

11.00-12.00

pokój nauczycielski

2.       

Belczewska Urszula

czwartek

16.45-17.45

sala 9

3.       

Bianga Katarzyna

poniedziałek

16.00-17.00

pokój nauczycielski

4.       

Birunt Iwona

 wtorek

13.15- 14.00

pokój nauczycielski

5.       

Bobek Dariusz

 piątek

14.00-15.00

sala 9

6.       

BoleszczuK Barbara

 wtorek

15.00- 16.00

sala 48

7.       

Bratkowska Izabela

 czwartek

14.10-15.10

pokój nauczycielski

8.       

Bujak-Kaczor Lidia

środa

11.50-12.20

pokój nauczycielski

9.       

Burda Urszula

poniedziałek

10.10- 11.10

pokój nauczycielski

10.  

Celińska Joanna

piątek

12.00- 13.00

pokój nauczycielski

11.  

Cisłak - Kryger Anna

 poniedziałek

14.00-15.00

pokój nauczycielski

12.  

Czernij – Sapieja Aleksandra

wtorek

 

15.00- 16.00

 

pokój nauczycielski

13.  

Galin Magdalena

wtorek

11.00-12.00

pokój nauczycielski

14.  

Glok – Lejk Hanna

 wtorek

13.15-14.00

pokój nauczycielski

15.  

Głuszkowska Marta

 piątek

14.55- 15.55

pokój nauczycielski

16.  

Groth Aleksandra

środa

9.30 – 10.00

pokój nauczycielski

17.  

Guenther Aleksandra

poniedziałek

16.40-17.40

sala 6

18.  

Janiak Iwona

 poniedziałek

18.15- 19.15

pokój nauczycielski

19.  

Jóźwiak Barbara

 piątek

15.00 – 15.45

pokój n-li w-f

20.  

Jusiewicz - Sieczko Dorota

wtorek

15.30 – 16.30

pokój nauczycielski

21.  

Kaczor-Kulesz Natalia

czwartek

16.15-16.45

pokój nauczycielski

22.  

Kieliszczyk Anna

czwartek

16.30- 17.30

gabinet psychologa

23.  

Knie Sylwia

czwartek

16.40 – 17.25

sala 24

24.  

Kochman Danuta

poniedziałek

7.00- 8.00

gabinet psychologa

25.  

Kowalska Katarzyna

 

 

 

26.  

Krefta Magdalena

 wtorek

7.30-8.20

gabinet terapii- parter

27.  

Krokosz Jolanta

środa

15.00 – 15.45

sala 50

28.  

Krucha Agnieszka

czwartek

15.45-16.45

sala 44

29.  

Kryger Beata

 piątek

15.45- 16.35

sala 24

30.  

Kucharska Elżbieta

 

 

 

31.  

Kucharska Olga

środa

8.20-9.05

sala 53 i

32.  

Kucina Paulina

piątek

15.00 – 15.45

pokój n-li w-f

33.  

Lechowicz-Król Joanna

 poniedziałek

15.00- 15.45

sala 35

34.  

Lejk Sławomir

 piątek

12.20 – 13.05

sala 53 i

35.  

Maćkowska Ewa

piątek

16.00 – 17.00

sala 26

36.  

Mielewska Joanna

 wtorek

16.30- 17.30

pokój nauczycielski

37.  

Mikulska Justyna

 wtorek

16.30- 17.30

gabinet pedagoga I p.

38.  

Mróz – Madejska Monika

wtorek

15.45- 16.45

czytelnia

39.  

Mudław-Kapałka Ewa

czwartek

7.00- 8.00

sala 34

40.  

Niklas Urszula

piątek

10.00-11.00

pokój nauczycielski

41.  

Owczarzak Agnieszka

wtorek

11.15-12.15

pokój nauczycielski

42.  

Paszkiewicz  Paulina

 wtorek

16.30 – 17.30

sala 46

43.  

Piankowski Paweł

środa

13.00- 14.00

pokój n-li w-f

44.  

Piaścik Marzena

środa

15.50- 16.50

sala 23

45.  

Piękos Jolanta

 poniedziałek

16.35-17.35

pokój nauczycielski

46.  

Pobuta Małgorzata

środa

12.00- 13.00

pokój nauczycielski

47.  

Przybysz Dorota

 wtorek

16.35 – 17.35

sala 5

48.  

Radecka Anna

poniedziałek

16.40 – 17.40

sala 51

49.  

Rycaj Monika

poniedziałek

15.50-16.50

sala 44

50.  

Sajewicz Magda

wtorek

piątek

15.10-15.40

7.00 - 7.30

gabinet logopedy

51.  

Sapielak- Martins Aleksandra

wtorek

7.25-8.25

pokój nauczycielski

52.  

Siarczyńska Ewa

środa

15.45 –16.45

sala 4

53.  

Siedlecka Kamila

 poniedziałek

16.35 - 17.35

sala 5

54.  

Słoboda Marta

 poniedziałek

16.00 - 17.00

sala 36

55.  

Stanka – Wójcik Monika

 poniedziałek

16.00-17.00

sala 42

56.  

Surma Agnieszka

czwartek

15.00-15.00

sala 28

57.  

Szczepańska Urszula

środa

14.00-15.00

sala 45

58.  

Szewczyk Ewa

poniedziałek

8.15 – 9.15

pokój nauczycielski

59.  

Szulc Małgorzata

poniedziałek

15.50-16.35

pokój nauczycielski

60.  

Szymczyk Karolina

 piątek

13.00- 14.00

sala 44

61.  

Wadowska Anna

 piątek(co 2 tygodnie)

13.25-14.10

pokój nauczycielski

62.  

Węsierska Anna

środa

7.20- 8.20

pokój nauczycielski

63.  

Wieliczko Maria

wtorek

16.35- 17.35

sala 26

64.  

Włodarska-Mechlik Elżbieta

 piątek

7.30- 8.30

czytelnia

65.  

Wołosewicz Paweł

czwartek

14.00-15.00

pokój n-li w-f

66.  

Wołowczyk Marta

 wtorek

16.35- 17.35

sala 23

67.  

Wróbel Dariusz

 środa

13.00-14.00

pokój n-li w-f

68.  

Zwolińska Elżbieta

 środa

13.30-14.30

biblioteka

Data dodania: 2022-11-16 13:10:20
Data edycji: 2022-11-16 13:20:27
Ilość wyświetleń: 102

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook