EGZAMIN KLAS ÓSMYCH

DRODZY UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH!

Od wtorku, tj. 24 maja, przez kolejne trzy dni, będziecie zdawać egzamin na zakończenie szkoły podstawowej - egzamin ósmoklasisty. To dla Was pierwszy poważny egzamin, który jest niezbędny, aby ukończyć szkołę podstawową. Warto więc pamiętać o punktualnym przybyciu do szkoły w dniu egzaminu. Po rozpoczęciu egzaminu, nikt nie będzie już wpuszczony do sali egzaminacyjnej. Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam wiara we własne umiejętności. W załączeniu przesyłam Wam ważne informacje, jak poradzić sobie ze stresem egzaminacyjnym. Wierzę, że przeczytacie to, co tam napisano i rady, a nawet zalecenia, weźmiecie sobie do serca. Trzymam za Was kciuki i życzę jak najlepszych wyników. Niech w tych dniach nie opuszcza Was optymizm, a dorośli wspierają swoją mądrością.

Marzena Kotecka
Dyrektor SP2