DZIEŃ ŚWIEŻO WYCISKANYCH SOKÓW

Świetlica szkolna, we współpracy z firmą SALVIT – PRIMA, która, na co dzień dostarcza dzieciom świeże owoce, warzywa i mleko (w ramach „Programu dla szkół”), zorganizowała 20 i 26 listopada Dzień Świeżo Wyciskanych Soków. Wszyscy uczniowie z klas I – V wysłuchali pogadanki na temat zdrowego stylu życia, a szczególnie wpływu zdrowego odżywiania na prawidłowy rozwój dzieci.  Na podstawie piramidy żywieniowej analizowali, jakie produkty i w jakich ilościach powinni jeść, a czego unikać.Na miejscu wyciskane były soki z jabłek i marchewek, aby uczniowie mieli możliwość degustowania 100% soku, bez dodatku cukru.

Mamy nadzieję, że udział w warsztatach, a przede wszystkim w Programie dla szkół zachęci wielu uczniów do zmiany nawyków żywieniowych.

Data dodania: 2019-12-06 14:09:12
Data edycji: 2019-12-19 13:30:05

Obecnie nie ma konkursów

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.