Półkolonie zimowe w naszej szkole

W czasie ferii zimowych w naszej szkole zorganizowano dwa turnusy półkolonii „Zima w mieście 2020”:

I turnus – od 13.01.2020 r. do 17.01.2020 r.

II turnus – od 20.01.2020 r. do 24.01.2020 r.

Półkolonie, zgodnie z zapotrzebowaniem pracujących rodziców, przeznaczone są dla dzieci w młodszym wieku szkolnym. Dzieci objęte były całodzienną opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 – 16.30. Zapewnione  miały trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad i podwieczorek. W tym roku półkolonie przebiegły pod hasłem „ Z kulturą na Ty”. Dzieci w trakcie wycieczek odwiedziły placówki kulturalne naszego regionu. W  Muzeum II Wojny Światowej wzięły udział w zajęciach „Skrzynia skarbów” i zwiedziły wystawę dla dzieci. W Parku Edukacyjnym w Tuchlinie poznały egzotyczne zwierzęta. W Teatrze Miniatura obejrzały przedstawienia „Tajemnica kina” i „Bajki robotów”, a w Kinie na Bursztynowym Szlaku ciekawe filmy dla dzieci. W programie były także zabawy świetlicowe, zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu i w sali gimnastycznej.

Z tej formy wypoczynku skorzystało ponad 100 uczniów.

Realizację półkolonii wspiera Gmina Miejska Pruszcz Gdański przekazując dotację.

Dziekujemy za wspólną zabawę!

Data dodania: 2020-01-13 10:11:39
Data edycji: 2020-01-24 13:46:33

Obecnie nie ma konkursów

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.