LOGOPEDIA NA WESOŁO

Chciałabym zachęcić Rodziców do wspólnych zabaw i ćwiczeń logopedycznych w domu. Ćwiczenia te mogą być okazją do wspólnego spędzania wolnego czasu z dziećmi w ciekawy sposób- a teraz tego czasu jest dużo. Na pewno budowanie toru wyścigowego z klocków,

z rodzeństwem, Mamą, Tatą jest zwłaszcza dla maluchów z przedszkola emocjonującym zajęciem. Wystarczy znaleźć piłeczkę pingpongową lub zrobić ją z waty, foli aluminiowej i już mamy rodzinne zawody. Zresztą zobaczcie sami w ćwiczeniach w linku poniżej. Starsze przedszkolaki mogą poćwiczyć język, usta razem z koleżanką z filmiku, najpierw pod kontrolą lub wspólnie z Rodzicami, a potem samodzielnie.

Zachęcam Państwa do kontaktu ze mną– jestem dostępna dla Rodziców dzieci przedszkolnych pod telefonem 508016695 w każdą środę  i piątek od 9.00 -12.00 oraz czwartek od  17.00-18.00. Można się ze mną skontaktować również za pomocą poczty email – dabbalog2@gmail.com . Udzielam wtedy porad i konsultacji logopedycznych. Jeśli ta sytuacja potrwa dłużej, będę chciała prowadzić zajęcia logopedyczne online z użyciem Skype lub innych komunikatorów.

Pozdrawiam i życzę zdrowia i dużo sił.

Surdologopeda

Barbara Grzybowska