Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: kategoria 1: klasy I-IV i kategoria 2: klasy V-VIII.

Zadaniem Uczestników jest własnoręczne wykonanie (bez pomocy osób trzecich) pracy na płaszczyźnie dowolną techniką (malarska, rysunkowa, graficzna, mieszana) w formacie A3 lub A4. Każdej pracy należy nadać tytuł. Dodatkowo do prac można dołączyć krótki opis wyjaśniający zrozumienie tematu "Matematyczny wszechświat".

Prace (podpisane na odwrocie imieniem, nazwiskiem i klasą) należy złożyć najpóźniej do dnia 10.12.2019 do pani Iwony Janiak. Po tym czasie komisja konkursowa wybierze po jednej pracy z każdej kategorii. Prace te zostaną wysłane do etapu ogólnopolskiego.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie, przez Opiekunów, oświadczenia.

Oświadczenia można otrzymać od nauczycieli matematyki w naszej szkole.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny u Pani Iwony Janiak oraz na stronie internetowej https://www.snm.edu.pl/p/konkurs-matematyczno-plastyczny.html

Opiekunami konkursu są Pani Marta Słoboda oraz Iwona Janiak.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy Uczniów do spróbowania swoich sił i życzymy wszystkim powodzenia!

Data dodania: 2019-12-02 08:49:20
Data edycji: 2019-12-02 08:49:27